Stracone Dusze

Forum Klanowe "Stracone Dusze"


#1 2010-02-12 16:23:18

 Driv_PL

Ponury Żniwiarz

Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 7
Punktów :   

Historia powstania.

Jak też wiadomo każdy klan powinien mieć jakąś historię. Ułóżmy ją sami dodając przy tym nasze nicki z gry.

Offline

 

#2 2010-02-12 16:27:32

WhiteLady

Biała Dama

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historia powstania.

Od lat służyłam innym...zawsze mocniejszym...wystawiana na próby, niekiedy upokorzenia...często słyszałam "Zawiodłaś"...ale ja, ja rosłam w siłę. Do tej pory nie miałam na tyle odwagi by uciec, nie sama. Pewnego dnia spotkałam jego, nazywali go El_Rey...Był w świecie mroku od niedawna. Powiedzieliśmy sobie teraz albo nigdy. I postanowiliśmy wydostać się razem. Dzięki naszemu sprytowi i przebiegłości, zbiegliśmy goniącym nas upiorom i innym wampirom. Błądziliśmy długo po nieznanych nam zakątkach Necropolii, aż pewnego dnia...zaczęło nas przybywać...coraz to nowe, zbłąkane wampiry dotrzymywały nam kroku. Połączyły nas te same cele i pragnienia... Zaczęliśmy rodzić się na nowo...powstały Stracone Dusze...

Ostatnio edytowany przez WhiteLady (2010-02-13 12:12:12)

Offline

 

#3 2010-02-12 16:50:14

 Driv_PL

Ponury Żniwiarz

Skąd: Oława
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Historia powstania.

Nazwa Stracone dusze wywodzi się z zawiłych wampirzych umysłów White Lady i El_Rey'a , gdzie po mozolnym i wielkim wysiłku wyrwali się spod więzi imperatora aby stanąć na własnych nogach i spróbować żyć w tym zapomnianym przez boga miejscu którym jest Nekropolia. Ja byłem podobnym wampirem można rzec wampirem-niewolnikiem który był na usługach Lorda Draculi. Ale udało mi się wyzwolić spod tego kieratu a white lady i El_Rey postanowili mnie przygarnąć i mianować mnie swoim zastępcom....

Offline

 

#4 2010-02-13 12:38:58

 QlQa

Świerzaczek

7082568
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Historia powstania.

jako słaba i bezbronna wampirzyca chciałam znaleźć pokrewne mi dusze a także przyjaciół z którymi mogła bym kroczyć mroczną ścieszką  i natknęłam się na White Lady która przygarnęła mnie i zaopiekowała się mną

Offline

 

#5 2010-02-15 00:15:33

El_Rey

Świerzaczek

Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Historia powstania.

Wędrowałem przez Morię...kolejne moje, bo już trzecie nieżycie w zniszczonej wojnami krainie.....zdradzony i porzucony przez tych o których całe życie walczył....w końcu natrafił na nią...Panią Mroku......i tak przywiodła mnie owa niewiasta na kraniec świata jaki jest kraina umarłych....pierwsza....przeklęta Nekropolia.
I tu rozpocząłem swe kolejne nie życie....porzucając wspomnienia i ból jaki swym ostrzem na mym sercu wyryła Moria, przyjąłem postać trupobladego wampira..El Reya....postanowiłem podążać za moją mentorką..White Lady. Pomimo mej wątłej postury i nikłych natenczas zdolności, uwierzyła że ze mną może podbić ten mroczny skrawek Wszechświata. Lecz dwójka to za mało, rzekła....rozgłośmy o naszym powstaniu z pyłów ziemi i jak Feniks wzbijający się ze zgliszczy ruszyliśmy na przód...w poszukiwaniu Was....kolejnych umarłych w walce o leprze jutro


Mało artystyczne i naszpikowane błędami:)


Zdrada boli bardziej kiedy nie można się za nią odpłacić tym samym......ale każde zło jakie jest wyrządzane w końcu powraca do sprawcy...lecz nie w tej samej formie.....jest bardziej okrutne i spotęgowane

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoandbleach.pun.pl www.elpassoprzeciwdopalaczom.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.kokotow.pun.pl www.sbs.pun.pl